7/24 Çekici - Kurtarıcı

7/24 Sinop Yol Yardım oto çekici kurtarıcı Sinop İlinin merkez ilçeleri ve geri kalan her bölgesinde Sinop Oto Kurtarma, yolda kaldığınız anda derhal sizlere yardımcı olmaktadır. Sinop Oto Kurtarıcının sizlere hizmet verebilmesi için yapmanız gereken 7/24 çekici-kurtarıcı sağlayan 0542 186 99 57 hattımızdan bizlere ulaşmaktır. Numarası:

05421869957
Tekne Taşıma | 7/24 Sinop Yol Yardım oto çekici kurtarıcı Sinop İlinin merkez ilçeleri ve geri kalan her bölgesinde Sinop Oto Kurtarma, yolda kaldığınız anda derhal sizlere yardımcı olmaktadır. Sinop Oto Kurtarıcının sizlere hizmet verebilmesi için yapmanız gereken 7/24 çekici-kurtarıcı sağlayan 0542 186 99 57 hattımızdan bizlere ulaşmaktır. 05421869957

WhatsApp Yardım Hattı

WhatsApp yardım hattı, Yol Yardım Hattı
Tıkla Konum Yolla

Hizmetler / Tekne Taşıma


Tekne taşıma ve çekici firmamız tüm müşterilerine sektöründe yüksek kalitede ve yüksek standartlarda hizmet vermektedir. Sektörümüz oldukça geniş bir sektör olmaktadır. Müşterilerimize sunulan uygun ve ekonomik fiyat garantisi ile hızlı ve kaliteli hizmetlerimizle müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak başarımızı arttırmaktadır. Sektörde sürekli olarak kendini yenileyen çalışma prensibimizle talep ve beklentilerini karşılamaktayız.


Çakan firması bünyesinde görev alan uzman ve profesyonel ekibimiz ile deniz taşımacılığında kullanılan teknelerde ortaya çıkan herhangi bir arıza durumunda teknelerinin kurtarma işlemini oldukça kısa bir sürede gerçekleştirmekteyiz. Alanında vermiş olduğumuz hizmetler birçok limandan oldukça kısa sürede gerçekleştirilmektedir Müşterilerin ihtiyaçları talepleri ve beklentilerine göre donanımlı ekibimiz ile en kısa sürede çözüm üretmekteyiz. Sahil bölgelerinde özellikle yaz aylarında yaşanan yoğunlukla tekne taşıma ve çekici şirketimizden uygun ücretleri ile yardım alabilirsiniz.


Tekne Taşıma ve Çekici Firmaları


Firmamız İzmir tekne taşıma ve çekici römorku kapsamında deniz yolu nakliyesi yapmıştır. Motor, yat, tekne, sürat teknesi, takar, balıkçı teknesi, bot gibi birçok deniz aracınız için taşıma hizmetini sunmaktadır. Deniz araçlarınızda herhangi bir sorun ortaya çıktığı zaman güvenli bir şekilde kendi büyük kapasiteli araçlarımıza yükleyerek istediğiniz noktaya nakil edilmektedir. Ayrıca  arızalı tekne çekme, hasarlı tekne, hizmetlerini yüksek kalitede ve yüksek güvenli yöntemlerle yerine getirmekteyiz.


Deniz nakliyesinde tekne ve çeşitli deniz araçlarınız seyir halinde iken bazen arızalar ortaya çıkabilir ve zor durumda kalabilirsiniz. Zor durumda kaldığınız durumlarda, bu alanda sınırsız hizmet sunan tecrübeli ve uzman personelimiz arızayı yaptığınız konuma en kısa sırada gelerek sorunu oldukça kısa bir sürede çözer. Çünkü yanı sıra, tekne araçlarınız çekme işlemlerinde herhangi bir zarara uğramaz.
ETKİKETLER: 1 Tekne Taşıma Ve Çekici 2 Tekne Taşıma ve Çekici Firmaları 3 7/24 Tekne Taşıma ve Çekici 4 En Yakın Tekne Taşıma Ve Çekici 4.1 Hızlı ve Kaliteli Çalışma 4.2 Hizmet Verdiğimiz Limanlar
Sinop İlinin merkez ilçeleri ve geri kalan her bölgesinde Sinop Oto Kurtarma, yolda kaldığınız anda derhal sizlere yardımcı olmaktadır. Sinop Oto Kurtarıcının sizlere hizmet verebilmesi için yapmanız gereken 7/24 çekici-kurtarıcı sağlayan 0542 186 99 57 hattımızdan bizlere ulaşmaktır. SİNOP OTO ÇEKİÇİ, SİNOP YOL YARDIM 05421869957 Sinop Oto Çekici, Sinop Yol Yardım hizmetleri olarak 7/24 Sinop Merkez, Ayancık, Boyabat, Gerze, İnebolu Sinop Çekici | Ekonomik Oto Kurtarıcı Hizmeti | 7/24 Yol Yardım Sinop Çekici Hizmetleri, Çekici numarası araıyorsanız Bize ulaşın. Yol Yardım Sinop ve çevresinde 24 saat Kurtarıcı sağlamaktadır. Sinop Merkez, Sinop Çekici hizmetimiz ile Sinop Merkez, Sinop nerede olursanız olun! Yolda kaldığınızda +90542 186 9957 nolu telefonu arayın, Sinop Merkez, Sinop Çekicimizi hemen yönlendirelim.
×

WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Konumunuzu Gönderin En Yakın Servis Aracımız Size Yardım Etsin.

Tıkla Konum Yolla